Přeskočit navigaci

ZivotNanecisto.cz


Realizované kurzy

26.04.2018 - téma: A co dál?

Lucíku, Lucko, Markét, Nadi, Kyky, Tadeáši, Pavle, Patriku, Davide, Lukáši a Míro! Bez každého jednoho z vás by kurz nebyl takový! Navzdory velkému horku a nelehkým tématům byl kurz zaplněn dobrou náladou, smíchem a informacemi. Velmi oceňujeme vaši upřímnost  a nasazení, s jakým jste do všech aktivit šli!
 
No ale jak to tedy bylo.... V pátek před polednem jsme se setkali na Mařanově mlýně. Společně jsme usedli nad výtečným obědem, který nám opět připravil nás milý Černoch.
Po úvodním bloku, kdy jsme se dozvěděli, kdo je krásný, líny, imponující či moudrý, kdo umí dobře lhát a řekli si, odkud kdo přijíždíme, jsme se vrhli rovnou do programu. Nejprve jsme si vybavili byt, poté jsme povídali o dětských domovech - jaký kde mají režim, jak se jim žije a jaké výhody a nevýhody v dětském domově vnímají.
Dalším chutnám jídlem byla večeře. Po ní nás čekala komunita a společenský večer, v rámci nějž jsme se naučili jeden ze společenských tanců - a to mazurku. Pak už nás čekalo jen perličkování a tolik zasloužený spánek.
Ufff....teď jsem prozradila celý první den kurzu a myslím, že více už prozrazovat nebudu. :) Berte to jako ochutnávku... 
Sobota byla také plná povídání, her, radosti a jídla. Ani  neděli jsme nazaháleli. Chudák malá kočička rozesmála absolutně všechny a myslím, že i při vzpomínce na tuto hříčku se nejeden rozesměje. Já tedy ano.
Bylo to intenzivní, přátelské, milé a slunné....moc všem děkujeme a těšíme se za tři týdny na viděnou na dalším kurzu!


Moc díky!!

zpět